Mobil

iOS Gmail şikayetlerine son!

Yeni Gmail güncellemesini şimdi indirin

iOS Gmail şikayetlerine son!

iPhone ve iPad’lerdeki Gmail uygulamasına güncelleme geldi. Gmail hakkında çeşitli şikayetlerde bulunan iOS kullanıcıları için bir çok probleme çözüm getirilmiş görünüyor. Mobil Gmail uygulamaları mailini sık sık kontrol etmesi gereken insanlar için önem arz etmektedir.

Yapılan şikayetlerin artmasının ardından yeni bir Gmail 2.0 versiyonu bekleniyordu, neyseki iPhone ve iPad kullanıcıları fazla bekletilmedi. Eklenen yeni özelliklerden bahsedecek olursak, 5 hesaba kadar oturum açma özelliği geldi. Ara yüzü de oldukça geliştirilmiş uygulamaya Google+ entegrasyonu da getirildi.

1355140974_mzl.ndutoyxh.320x480-75.jpg

iOS 5 ve üzeri bütün iPhone, iPad ve iPod Touch kullanıcıları uygulamayı indirebilecekken, 43 dilde kullanılabilir özellik de gelen yenilikler arasında. Ayrıca bunlara ek olarak mesaj bölümünde sonsuz kaydırma, aramalarda otomatik tamamlama, Google Takvim davetlerine yanıt verme, profil desteği ve Google+ entegrasyonu da geliyor.

Google+ için beğendiğiniz profil resimlerini artılayabileceksiniz. Menüler arası geçişler de artık çok daha kolay. Gmail uygulaması için yaklaşık 6 aydır çalışılıyordu, anlaşılan Google’ın geçtiğimiz yaz Sparrow’u satın almasıyla uygulama hız kazandı.

Uygulamayı indirmek için tıklayın!

Yorumlar
Misafir
Android telefon alın sorunlarınız bitsin. ölü sistemle uğraşmayın boşuna.
Cevapla
slavesoul
Sonunda güncellemeyi yaptılar. Deli oluyordum sürekli sistemden atıp duruyordu. Neyse ki yeni sürümde henüz bir sorun yaşamadım. Ayrıca yenilikler arasında Takvim' e gelen davetleri uygulama üzerinden onaylayabilme de var.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.