Mobil

iOS Harita fiyaskosu iPhone 5 satışlarını düşürdü mü?

iOS 6'daki harita uygulaması iPhone 5 satışlarını nasıl etkiledi?


Geçtiğimiz günlerde yayınlanan iOS 6'da Apple'ın kendi haritasını kuracağını duyurmuştu. Google'ın haritasından vazgeçerek kendi harita uygulamasını sunan Apple'ın yeni haritasında bazı bozukluklar olduğu ortaya çıkmıştı. Apple'ın haritasından alınan hatalara ulaşabilirsiniz.

iPhone 5 satışları her geçen gün artarak kullanıcılarıyla buluşuyor. Türkiye'de oldukça yüksek bir fiyatla satışa sunulan cihaz, fiyatına rağmen yine kuyruklar oluşmasına neden oldu. Peki harita uygulamasındaki hatalar iPhone 5 satışlarını nasıl etkiledi?

1349101612_1348182210liberty.jpg
Öncelikle yeni harita uygulaması 3D görünümüyle oldukça süslü görünüyor. Asıl soruya gelecek olursak, iOS 6 ile ortaya çıkan problemlere rağmen iPhone 5 satışları düştü mü, hayır. Ayrıca firma harita uygulamasındaki hataları en kısa zamanda çözeceini belirtiyor.

iOS 6'daki Apple Maps incelemesine de ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
hanifi
Kardeş her yaptığın iş birazda zekânın göstergesi. sen türkiye şartlarında bu telefona 3500 veririm diyecen ! sonrada zekiyim akıllıyim diye dolaşacaksin ha? YOK ÖYLE KIMIN ZORUNA GIDERSE GITSIN BEN LAFİMI ESIRGEMEM . EFENDIM NICE TO MEET YOU DIYORUM.
Cevapla
Misafir
herkez hanifi gibi zeki degil kendisi zeka kupudur
Cevapla
sami
aslında bu telefonun türkiyede bu fiyata satılmasından apple nin suçu yok.ulasim otv kdv bayi kârı sigorta derken fiyat bu. avrupadan alın 1200 lira. 105 lira kayıt tamamdir. ama öyle yapmayın en iyisi bi one x alın tegra 3 u tegra zone dan alacağınız oyunlarda test edin görün galaxy s 3 filan hepsi hikaye
Cevapla
hanifi
bende hollanda için konuşmuyorum. maksat bizim insanımız kazik yemesin. O KADAR! zaten artık millet uyandi. kimse o 4s çakması telefona 3500 u kolay kolay vermez. BOŞA LAF SALATASİ YAPİP ÖVÜP DURMAYİN ŞU TELEFONU.
Cevapla
hanifi
yani açıkça saf çok diyorsun! XDXDXDXD
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.