Mobil

iOS için Tiny Thief kısa süreliğine ücretsiz, hemen indir!

Son zamanların en popüler oyunu şuanda ücretsiz!

iOS için Tiny Thief kısa süreliğine ücretsiz, hemen indir!

Popüler mobil oyun geliştiricisi Rovio tarafından iOS platformu için geliştirilen yeni zeka ve bulmaca oyunu Tiny Thief gün boyunca iOS kullanıcılarına iPad, iPhone ve iPod için ücretsiz, oyunu haberimizin altında yer alan linke tıklayarak hemen ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Açgözlülük, yolsuzluk ve adaletsizliğin kol gezdiği bir dünyada, küçük bir adam tüm küçük adamlar için ayağa kalkmaya karar verir ve o an ortaya Tiny Thief çıkar. Zeki rakiplerini türlü hilelerle ve kurnazlığıyla alt eden sıradışı bir ortaçağ kahramanın hikayesi burada başlıyor ve sizin görevinizse adaleti sağlamak için kahramanımıza yardımcı olmak.

Ama çok dikkatli olmalısınız çünkü rakipleriniz dev robotlar, kara şovalyeler, kötü niyetli korsanlar ve çok daha fazlası.

1388145350_screen480x480-1.jpeg

Kendine has görsel efektleriyle belirli noktalara dokunarak oynadığımız oyunlara yeni bir heyecan ve tat getiren Tiny Thief'te oyun boyunca şaşırtıcı interaktif oyun öğeleri dışında, akıllara dugunluk veren bulmacalar bizleri bekliyor. Tehlike altında olan bir prensesi ve krallığı kurtarmak için son umut kahramanımız ve onun en büyük yardımcısı sizlersiniz. Becerilerinizi ve kurnazlığınızı kullanarak bu zorlu görevi yerine getirebilecek misiniz?

App Store - Tiny Thief

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.