Mobil

iOS kullanıcıları için iOS 6 Beta 3 yayımlandı!

Geliştiriciler ve betayı kullananlar için iOS 6 Beta 3 yayımlandı.


Sonbahar aylarında tam sürümü yayımlanacak olan Apple'ın yeni mobil işletim sistemi iOS 6'nın beta sürümü geliştirilmeye devam ediyor. Son olarak geliştiriciler ve betayı kullananlar için iOS 6 Beta 3 yayımlandı. Yeni mobil işletim sisteminin tam sürümü yayımlanana kadar hataları düzeltmek için firma olağan gücüyle çalışıyor.

Apple, iOS 6 Beta 2'yi yayımladıktan tam üç hafta sonra geliştiriciler için iOS 6 Beta 3'ü yayımladı. Güncelleme ile birlikte cihaz üzerinden Wi-Fi bağlantısı indirilmesine izin veriliyor.

1342534447_photo1342507165-.jpg

Hata düzeltmeye yoğunlaşılmış olan düzeltmeye, ayrıca 3D Maps'e daha fazla üç boyutlu harita, yol ve trafik bilgisi de eklenmiş. Apple'ın, son olarak iOS 6 Beta 3 ile birlikte iCloud'a destek vermek amacıyla, 'me.com' uzantılı e-posta adreslerini 'icloud.com' a çevirmeye de başlatılmış.

Apple, yaptığı açıklamada, Apple ID yani Apple Kimliği almak isteyen kullanıcılar bundan sonra direkt olarak 'icloud.com' uzantılı bir e-posta adresine sahip olacağını söyledi.

Şuan 'me.com' uzantısını kullananların ise yapılacak olan güncelleme otomatik olarak e-posta adresleriyle kullanıcı adlarının uzantıları 'icloud.com' olarak değiştirecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.