Apple'ın işletim sistemi IOS'un yeni sürümü 7.1 geçtiğimiz hafta indirilmeye başlanmasına karşın bazı kullanıcıları memnun etmedi. IOS 7.0'nin ağır çalıştığı telefonlar ve iPadler için kurtarıcı gözüyle bakılan IOS 7.1, bu sefer başka sorunlarıyla ön plana çıktı. iOS 7.1 özellikle hızlı şarj tüketimiyle kullanıcılardan tepki aldı.

TEPKİ ÇEKEN O SORUNLAR Buna göre 7.1 güncellemesinde en sık yaşanan sorunlar arasında, şarjın hızla bittiği, bluetooth bağlantısının zayıfladığı ve cihazların aniden kapandığı görülüyor.

NASIL DÜZELTİLEBİLİR? Yahoo Tech’te yer alan habere göre, güncellemeyi iTunes üzerinden tekrar yüklemek sıkıntıları gidiriyor. Apple ise yaşanan aksaklıklar için henüz bir açıklama yapmadı.

IOS 8 EKRAN GÖRÜNTÜSÜ SIZDI Haziran ayında düzenlenecek WWDC 2014’te iOS 8’i görücüye çıkaracak şirketin iOS 8’de ne gibi yenilikler sunacağı Apple fanları tarafından merakla bekleniyor. iOS 7’de arayüz tasarımını değiştiren şirketin iOS 8’de tasarımsal bir değişiklik yapmaması bekleniyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.