Mobil

iPad Air 3 ''Akıllı Klavye'' desteği sunacak

iPad Air 3 sızıntılar devam ediyor. Popüler teknolojisi sitesi engadget tarafından sızdırılan son görüntü iPad Air'in kasa detaylarına ilişkin önemli bilgiler içeriyor.

iPad Air 3 ''Akıllı Klavye'' desteği sunacak

Mart döneminde tanıtılması beklenen iPad Air 3’e ilişkin sızıntılar gelmeye devam ediyor. Daha önce LED flaş ve dört adet hoparlör çıkışına sahip olacağı onaylanan iPad Air 3’ün bu defa kasa boyutları gün yüzüne çıktı. Yeni sızıntı ayrıca iPad Air 3’te Smart Connector girişinin de yer alacağını gösteriyor. Smart Connector girişi sayesinde iPad Air 3 büyük kardeşi iPad Pro’da olduğu gibi Akıllı Klavye desteği sunacak.

1454361459_ipad-air-3.jpg

iPad Air 3’ün kasa boyutlarına gelince, tabletin selefi iPad Air 2 ile neredeyse aynı boyutlara sahip olacağını söyleyebiliriz. iPad Air 3’ün boyutları 240 x 169.6 x 6.15 mm şeklinde olacak. iPad Air 2’de ise metal kasa 240 x 169.5 x 6.1 mm şeklinde karşımıza çıkmıştı.

Son olarak kamera LED flaşı ve dört adet stereo hoparlör yeni sızıntıda bir kez daha kendisini gösterdi. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.