Mobil

iPhone 12 bekleyenlere kötü haber!

iPhone 12 ailesinin tanıtım tarihi hakkında meraklılarını üzecek bir haber geldi. Buna göre telefonların zamanında görücüye çıkması oldukça zor.

iPhone 12 bekleyenlere kötü haber!

Teknoloji dünyasında Eylül ayı denince akla daima Apple'ın iPhone modelleri gelir. Zira bu telefonlar gelenekselleşmiş bir biçimde her yılın Eylül ayında tanıtılır ve bu tanıtım etkinlikleri heyecan içerisinde takip edilir. 2019 yılının sonundan itibaren hayatımızı kabusa çeviren koronavirüs salgını, bu geleneğin son bulmasına sebep olacak gibi gözüküyor. Üretim anlamında yaşanan problemler nedeni ile geciken parça tedarikleri, ABD merkezli teknoloji devini zor durumda bırakıyor. Bu sebepten dolayı da iPhone 12 modellerinin tanıtımının gecikeceği yönündeki beklentiler gün geçtikçe artıyor.

iPhone 12 bekleyenlere kötü haber! - Resim : 1

iPhone 12 bekleyenlere kötü haber!

iPhone 12 ailesinin tanıtım tarihi hakkındaki söylentiler zaman zaman olumlu bazen de olumsuz yönde oluyor. Son gelen iddialar ise Apple'ın bahsi geçen telefonları zamanında tanıtmasının imkansız hale geldiğini bizlere söylüyor. Buna göre iPhone modellerinin üretimi noktasında Apple'a parça tedariğinde bulunan Broadcom, pandemi sebebi ile yapılacak olan teslimatların ancak 2020 sonunda yapılabileceğini şirkete bildirdi. Bu da iPhone 12 ailesinin değil Eylül ayında Ekim ayında bile görücüye çıkmasını zor hale getiriyor.

Broadcom, Wİ-Fİ ve Bluetooth donanımı için ürün üretiyor. Böylesine önemli parçaların tedariği olmaksızın iPhone telefonların üretilmesi ise imkansız hale geliyor. Henüz tanıtım tarihinin ertelenip ertelenmediği hakkında bir bilgi bulunmasa da şimdilik ortaya atılan iddialar ve Apple'ın sessizliği söylentileri güçlendiriyor. Heyecan ile beklenen iPhone 12 ailesinin bu yıl ne zaman çıkacağı ise hala gizemini koruyor.

Yorumlar
Heçkır
Olum gelse bile en az 15 milyar olacak AMK niye alıyım
Cevapla
brko
nokya devamm
Cevapla
Osman nuri
Apple dan vazgeçeriz bizde 😛
Cevapla
Sait
nedenki ben bugün konustum iphone 11 sadece 120 peşin vereceksin diyor her ay 1 20 ero 20 cent
Sanane
Çokta fifi j5le devam
Cevapla
Berke
Yahu birader tamam biliyoruz sizi ilgilendirmiyor ama biz ciddi alıcıları ilgilendiriyor. Sırf yazmak için yazmayın.
Cevapla
...
No bosch
İsimsiz
yalnız senin iphone 12 almayacağına eminim 😌
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.