Mobil

iPhone 12 Pro Türkiye'ye 23.600 TL'ye geldi!

iPhone 12 cep telefonunun fiyatı abartılı bir rakam ile zincir bir mağazanın internet sitesinde ortaya çıktı.

iPhone 12 Pro Türkiye'ye 23.600 TL'ye geldi!

Geçtiğimiz günlerde tanıtılan iPhone 12 cep telefonu modellerinin Türkiye fiyatı henüz belli değil. Ülkemizde kasım ayında satışa sunulması beklenen bu modelin fiyatı Vatan Bilgisayar internet sitesinde ortaya çıktı. Siteye ön sipariş ile konulan telefonun fiyatı ise 23.600 TL olarak belirlendi.

iPhone 12 Pro Türkiye'ye 23.600 TL'ye geldi!

Sayfaya konulur konulmaz nedense tükenen telefonun sayfasının halen durduğunu belirtelim. Henüz resmi olarak satılmayan bir ürünün zincir bir mağazada ön siparişe açılması ise akıllara isim duyurma ve reklam çabasını getirdi.

Muhtemelen henüz Türkiye'de olmayan ve olması da mümkün olmayan iPhone 12 (zira henüz dünyada da satışa sunulmadı) cep telefonunun Türkiye'de ön siparişe sunulması pek mümkün görünmüyor.

Vatan Bilgisayar reklam peşinde

Ayrıca fiyat ise zaten abartılı. Zira ABD fiyatı 999 olan bu telefonun Türkiye fiyatının vergilerle birlikte hesapladığımızda bile 15 bin TL civarında olması gerekiyor. 23.600 rakamı ise oldukça abartı görünüyor. Anlaşılan Vatan Bilgisayar ismini duyurmak ve haber olmak adına bu tarz bir adım atmış görünüyor. Daha önce de benzer ürünlerde bu tarz adımlar atan marka reklam peşinde gibi görünüyor.

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? iPhone 12 Pro'nun Türkiye'de 23.600 TL fiyat etiketi ile satılması mümkün mü? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirseniz seviniriz.  

Yorumlar
sb
haklılar bu millet her şeye inanıyorlar adamlar telefonu iphone 11 le aynı fiyata çıkarmışlar satışa yani ıphone 11 türkiyede dolar tl karşılığı vergiyle 8000 tl edıyor ey bu ülkenin milleti siz neyin kafasını yaşıyorsunuz yani illa adamlara bize az gelir bize iphone 11 kaçtan satıldığı önemli değil canınız bize kaçtan satmak istiyorsanız o fiyattan satın seve seve alırız diyorlar :D
Cevapla
Nurullah Emre Tanrıverdi
Dolandırıcılık gibi geliyor , iPhone nu fırsat bu fırsat diye milletden fazla 💰 para koparmak istermiş gibiler.birileri bunu yakında durdurabilir, müdahale edilecek gibime geliyor, ilginç fazla duygusal sarhoş var,ne yazikki bu böyle,kendini kaptiracak enayiler çok,muhabbetide güzel.
Cevapla
Bilinmeyen kişi
Bu ne mk aldığımız araba 25.000 lira
Cevapla
Iphone düşmanı
Bu telefonu bu fiyata böbreğini satıp alacak salak insanlarımız var bir zamanlar böle bir vidyoda çekildi
Cevapla
ŞG
Bu parayı bu telefona vermenin adı APTALLIK olmalı. Ama parası çok olup harcayacak yer bulamayanlar alabilir. Arabası olmayanlar 2. El bir araç alabilir.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.