Mobil

iPhone 13 Pro alınır mı? İşte bu sorunun yanıtı

iPhone 13 Pro, Apple'ın akıllı telefon yükseltmelerine yaklaşımını hemen hemen mükemmel bir şekilde özetliyor

iPhone 13 Pro alınır mı? İşte bu sorunun yanıtı - Page 1

Kritik alanlarda bir dizi önemli güncellemeyi sunan yinelemeli bir tasarım, ancak geçen yılki iPhone 12’ye göre çok fazla değişikliği  olan bir telefon değil. İşte tüm detaylar:

Apple iPhone 13 Pro incelemesi: Bilmeniz gerekenler

Şunu ifade etrmek gerekir ki iPhone 12 Pro üzerindeki yükseltmeleri göz önünde bulundurursanız, iPhone 13 Pro ileriye doğru atılmış küçük bir adım gibi görünüyor.

Tasarım açısından, neredeyse hiçbir şey değişmedi. Evet, Apple ekranın üst kısmındaki çentiği %20 oranında küçülttü, bu güzel fakat çok bir şey ifade etmiyor.

Hala aynı çözünürlüğe sahip 1.170 x 2.532, 6.1 inç ekrana sahip, hala paslanmaz çelikten bantlanmış düz kenarlı bir dikdörtgen, ön tarafında hala Apple'ın dikkat çekici derecede çizilmeye dayanıklı Seramik Kalkan camı var ve hala IP68 toz ve su –dayanıklılığı.

Bunun dışında , her şey ince güncellemelerle ilgili: Super Retina XDR OLED ekran artık genel kullanımda her zamankinden daha parlak ve ayrıca Apple'ın ProMotion 120Hz değişken yenileme ekran teknolojisini iPad Pro'dan devralıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.