Mobil

iPhone 13 söylentileri şimdiden başladı!

Apple analistleri, iPhone 13 için şimdiden tahminler yürütmeye başladılar. İşte detaylar.


İPhone 12 serisinin duyurusu bir aydan kısa bir süre önce gerçekleşirken, Apple analisti Ming-Chi Kuo, dikkatini yeni nesil iPhone'lara odaklıyor. Son notunda iPhone 13 serisinin yine 4 çeşitle geleceğini söylüyor. Özellikle Pro modellerinin, otomatik odaklamalı F/1.8 6P ultra geniş lensli bir kamera geliştirmesi ile geleceğini söylüyor.

iPhone 13 söylentileri şimdiden başladı!

Bu, F/2.4, 5P sabit odaklı ultra geniş modülleri kullanan 12 Pro ve 12 Pro Max'e kıyasla kalite açısından gözle görülür gelişmeler anlamına geliyor. Daha uygun fiyatlı iPhone 13'lerde hangi kamera yükseltmelerini göreceğimiz konusunda hâlâ bir kelime yok.

Tayvan’daki Largan Precision, firmanın tüm siparişlerinin yaklaşık %70'ini alacağını öne süren raporlarla, gelecek yılın iPhone kamera lensleri için ana lens tedarikçisi olarak bahsedildi.

Yenileme hızı yüksek bir ekranın, ekran altı parmak izi tarayıcısının ve daha küçük çentiğin iPhone dünyasını nihayet süsleyip süslemeyeceğini zaman gösterecek.

Tabi ki şunu da es geçmememiz gerekiyor. Daha iPhone 12 Türkiye fiyatları bile belirlenmiş değil. Dolayısıyla böyle bir ortamda iPhone 13 hakkında konuşmanın çok da bir mantığı yok.

Daha iPhone 12 pek çok ülkede satışa sunulmuş değil. Üstelik bu ülkeler arasında Türkiye de yer alıyor. Biz şimdilik iPhone 12'ye odaklanmaya devam edelim.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.