Mobil

iPhone 14 alanlar çok pişman! İşte sebebi!

Amerikalı teknoloji devi Apple’ın popüler akıllı telefon modeli iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max’de kullanıcıların canını sıkan bir hata görülmeye başlandı.

iPhone 14 alanlar çok pişman! İşte sebebi!

Geçtiğimiz günlerde yapılan bir araştırma, Apple’ın uzun süredir taşıdığı En Değerli Şirket unvanının yanına En Etkili Şirket unvanını da koyduğunu gösteriyordu. Gerçekten geliştirdiği teknoloji ve getirdiği yeniliklerle teknoloji dünyasına yön veren Amerikalı teknoloji devinin de eksikleri yok değil.

Geçtiğimiz günlerde sadece bir söylenti olarak ortaya atılan iddialara göre, bazı iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max modellerinin ekranlarında yatay sarı çizgiler belirdiği söyleniyordu. Ancak bu konu çok dillendirilmedi. Bununla birlikte dün bir Twitter kullanıcısı tarafından paylaşılan görselde telefonun açılışı sırasında ekranda birçok yatay sarı çizginin belirmesi, diğer iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max kullanıcılarını fazlasıyla korkuttu.

iPhone 14 alanlar çok pişman! İşte sebebi! - Resim : 1

iPhone 14 alanlar çok pişman! İşte sebebi!

Sorunun kullanıcıdan mı yoksa telefondan mı kaynaklandığını merak eden iPhone 14 Pro sahipleri Apple’dan bir açıklama beklerken, Amerikalı teknoloji devi ise söz konusu Twitter hesabıyla iletişime geçerek sorunu incelemeye başladı. Apple’ın daha önceki açıklamalarına bakacak olursak, bu tür bir hatanın yazılımdan kaynaklandığını düşüneceği ve yeni bir güncelleme ile bu sorunu çözmek isteyeceği söylenebilir.

Ancak tabi henüz bu konuya ilişkin yapılmış resmi bir açıklama mevcut değil. Belki de bu sorun kullanıcının kendi hatasından kaynaklanan bir durumdan ötürü ortaya çıkmıştır. Tabi gerçeğin ne olduğu ise ancak Apple tarafından yapılacak bir açıklamayla ortaya çıkacak.

Yorumlar
İbrahim
Oglum aldı ayfon 14 pro dediyinizi bir dostu aracılıgı ile 34 bine amarikadan bir plot arkadaşı getirdi.normalde 56 bin tl imiş.neyse geldi pasaportuna işletti evde torunum parkenin üstünde üstüne bastırarak yüzünü parkeye sürtmüş inanılacak gibi degil sanki bir erişkin kalın zımpara ile yüzüne güç uygulayarak bastırıp çizmiş öyle çizilmilki üç dört çizigine tırnagım takılıyor.ey epıl aple.ayfon okadar parayla hizmetin bumu?ben anlatılanı degil çalışma sahasından ürününe el atıp göz attım okadar para alıpda bu nasıl olur.kabul edilir şey degil😡👎sen insanları ve zamanı kandırıp içini boşaltıyorsun.senden ilim ve bereket çekilsin.ilim ve bereket sana akmada dursun.
Cevapla
Ülke enayi kaynıyor
Bu telefonlara o kadar para veren kerizler Sonra açız diye zirlamayin
Cevapla
Kazimov
Bir tarafdan dogru bazilari övmesin iphoneyi zaten git gide boku çıkıyor zaten aynı tasarim žaten farkli bisey yapamiyorlar huawei ,xiaomi ,samsung zaten şuan lider ♥️
Cevapla
Yusuf emir yıldırım
Yoo benim telefonumda olmadı
Cevapla
Öylesine biri
Yalan atmayın ya haberi gerçek mi değil mi araştırmadan bi adamın ortaya attığı şeyle haber yayınlıyorsunuz öyle bir şey yok biz öyle sıkıntı yaşamıyoruz
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.