iPhone 14 beklenenden erken gelecek! Tarih belli oldu - Page 1

Sadece birkaç ay sonra gerçekleştirmesi beklenen Apple sonbahar lansmanı hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. iPhone 14 ve Watch Series 8 dahil olmak üzere yılın son ürünlerini duyurmaya hazırlanan Apple, etkinlik videosunu kaydetmeye başlamış olabilir.

iPhone 14 beklenenden erken gelecek! Tarih belli oldu - Page 2

Eylül’ün ilk haftası olabilir
Bloomberg editörü Mark Gurman’ın hazırladığı yeni rapora göre Apple, sonbahar etkinliği için çalışmalara başladı. Pandemiden dolayı iki yıldır etkinliklerini sanal olarak gerçekleştiren devi, bu yıl da önceden hazırlanmış bir lansman yapmak istiyor. iPhone 14 lansmanı canlı olmayacak, hatta Apple çekimlere çoktan başladı.

iPhone 14 beklenenden erken gelecek! Tarih belli oldu - Page 3

Lansman, yılın son Apple etkinliği olmayacak gibi duruyor. İddiaya göre teknoloji devi Eylül’de iPhone 14 ve Watch Series 8 modellerini; Ekim’de ise iPad ve Mac cihazlarını tanıtacak. Yani Eylül ve Ekim’de iki ayrı etkinlik yapılacak.

iPhone 14 beklenenden erken gelecek! Tarih belli oldu - Page 4

Daha önce Max Weinbach, iPhone 14’ün 6 Eylül’de açıklanacağını ve 16 Eylül’de satışa çıkacağını iddia etti. Mark Gurman’ın da son raporuyla birlikte, etkinlik tarihinin beklenenden erken olma ihtimali artmış gibi görünüyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.