Mobil

iPhone 14 Pro ve Pro Max fiyatı belli oldu! Şaka mı bu?

Teknoloji devi Apple bu sonbaharda yeni etkinliği ile yepyeni iPhone serisini tanıtacak. Ancak şimdiden detaylar belli oldu.

iPhone 14 Pro ve Pro Max fiyatı belli oldu! Şaka mı bu?

7 Eylül'de gerçekleşecek olan Apple iPhone 14 serisi lansman etkinliğine çok az bir süre kaldı. Ancak cihazlar tanıtılmadan önce kendileri ile ilgili detaylar gelmeye devam ediyor. Apple'ın iPhone 14 serisinde 4 cihazı piyasaya sürmesi bekleniyor: standart iPhone 14, iPhone 14 Plus (veya Max), iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max. Şimdi bu cihazların fiyat detayı da ortaya çıktı.

iPhone 14 Pro ve Pro Max fiyatı belli oldu! Şaka mı bu?

iPhone 14 Pro ve Pro Max fiyatı belli oldu! Şaka mı bu? - Resim : 1

Apple hayranları, iPhone 14 Pro serisinin, Apple'ın yeni geliştirilmiş ana ekranı ve cihazınıza biraz daha benzersiz bir şekilde sofistike bir görünüm katan kilit ekranı özelleştirme özellikleriyle kutudan iOS 16 ile çıktığını duymaktan memnun kalacak. Apple iPhone 14 Pro serisinde söylentiler arasında yer alan bir diğer yazılım özelliği, cihaz uykudayken bile saati ve bildirimleri gösteren Always On Display (AOD) işlevi olacak. 

Apple iPhone 14 Pro ve Pro Max, 128 GB, 256 GB, 512 GB ve 1 TB depolama yapılandırmalarında sunulacak. Devam eden enflasyon krizi nedeniyle iPhone 14 Pro ve Pro Max fiyatlarının artırılacağı ve temel depolama iPhone 14 Pro'nun 1049 ABD dolarından, iPhone 14 Pro Max'in ise 1149 ABD dolarından başlayacağı söyleniyor. Bu durumda cihazlar ülkemize geldiklerinde vergilerle birlikte çok daha yüksek bir fiyatla satışa sunulacak.

Yorumlar
Cesur
Androite devam
Cevapla
Ahmet
Android*
Fakir
Bana uyar panpa
Cevapla
Efe
Zengin olunca akıllı da olunmuyor ne yazık ki yukarıdan anlaşılacağı üzere...
Zengin
Bu telefon çıktığına göre babamdan izin alıp alacağım Sordum iphone 13 ü ne yapacaksın dedi onu çöpe atma
Kemalpaşa
İphone almak yerine araba alırım😂😂😂
Cevapla
Turkiyegardaşşburaa
45k ya araba mı kaldı
Hakan kara
Osmanlı vergi sistemi hırsız devlet kendi milletine düşman
Cevapla
Ege
Bu kadar vergi fazla degil mi yeter artik doyun bi
Cevapla
Dayınediyon
Yoğ gardaş hükümet biliyo pahalıysa alma bizim zamanımızda tezek kuyruğu vardı(!)
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.