iPhone 14 serisi aksesuarları piyasaya sürüldü!

Teknoloji devi Apple bu yıl yepyeni iPhone serisi iPhone 14 ailesini tanıttı. Şimdi bu kapsamda yeni ailenin aksesuarları da geldi.

iPhone 14 serisi aksesuarları piyasaya sürüldü!

Apple bu yıl uzun süredir merakla beklenen yepyeni iPhone 14 ailesini tanıttı. Bu seri bazı hayal kırıklıkları yaratsa da beklentileri karşıladığı noktalar da oldu denebilir. Şimdi ise bu serinin yeni aksesuarları tanıtıldı.

Amerikalı Belkin, akıllı telefon ve PC aksesuarlarıyla tanınıyor ve iPhone 14 serisi için yeni aksesuar serisini piyasaya sürdü. Yeni ürünler arasında ekran koruyucu, şarj cihazı, MagSafe güç bankası ve kablosuz şarj cihazı yer alıyor. Belkin, ekran koruyucudan başlayarak iPhone 14, iPhone 13 ve 13 Pro ile uyumlu iki temperli cam sunuyor. Ekran koruyucular mükemmel tepki ve netlik sunuyor. Anti-mikrobiyal bir maddeye sahipt ve sağlam koruma sağladığı iddia edilmekte.

iPhone 14 serisi aksesuarları piyasaya sürüldü!

iPhone 14 serisi aksesuarları piyasaya sürüldü! - Resim : 1

Belkin Boost Charge Pro Çift USB-C şarj cihazı da sunuldu. 65W'a kadar şarj hızı sunan, PPS'li GaN sertifikalı bir duvar şarj cihazı olarak karşımıza çıkıyor. MacBook Pro veya Air'i şarj etmek veya aynı anda iki akıllı telefonu hızlı bir şekilde şarj etmek için kullanılabilen iki USB-C bağlantı noktasıyla birlikte geliyor. 

Belkin'in kablosuz güç bankası, Boost Charge Magnetic olarak da adlandırılıyor. Manyetik tuğlayı akıllı telefonun arka paneline yapıştırarak iPhone'larının pilinin dolu kalmasını sağlamak için uygun bir yol sağlıyor. Güç bankasında 2.500 mAh pil hücresi bulunuyor. 

Son olarak, Belkin Boost Charge Manyetik Kablosuz Şarj Standı, kullanıcıların iPhone'larını manyetik olarak yapıştırabilecekleri ve şarj olmalarına izin verebilecekleri bir şarj standı. MagSafe uyumludur ve 7.5W şarj hızı sunuyor.