iPhone 14’ün sarı renkli hali bir anda trend oldu

Amerikalı teknoloji devi Apple, kullanıcıları için yeni sarı rengi piyasaya sürdü. İşte iPhone 14’e gelen yeni taze kan.

iPhone 14’ün sarı renkli hali bir anda trend oldu

Apple iPhone 14 ve iPhone 14 Plus şimdi sarı renk seçeneğiyle mevcut. Apple'ın en son iPhone 14 serisi için yeni renk seçeneği, müşterilerin seçebilecekleri daha fazla seçenek sunuyor. Apple'ın iPhone 14 renklerine sarı rengi ekleyeceği sızdırıldıktan sonra, şimdi söylenti Apple tarafından da doğrulandı.

iPhone 14 ve iPhone 14 Plus sarı renk seçeneği artık sipariş edilebilir durumda. Bu durum, Eylül 2022'de piyasaya sürülen modeller için bir ara dönem güncellemesi olarak geliyor. iPhone 12 için ara dönem renk güncellemesi Mor rengiydi ve 2021 Mart ayında yapıldı, iPhone 13 / iPhone 13 Pro ise 2022'de yeşil renkte bir güncelleme aldı.

iPhone 14’ün sarı renkli hali bir anda trend oldu

iPhone 14 ve iPhone 14 Plus modelleri için şimdi altı renk seçeneği mevcut. Önceki renkler Ay Işığı, Gece Yarısı, Mor, Mavi ve Kırmızı idi. Apple, iPhone modelleri için ara dönem renk güncellemeleri sağlamaya devam ediyor ve bu yıl da durum farklı değil.

Apple, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max renk seçeneklerini değiştirmemiş. Bu renk seçenekleri Uzay Siyahı, Gümüş, Altın ve Derin Mor olarak devam ediyor. İlgilenen iPhone hayranları, sarı iPhone 14 / iPhone 14 Plus modellerini 10 Mart'tan itibaren ön sipariş edebilirken, sevkiyat 14 Mart'ta başlayacak. iPhone 14 ve iPhone 14 sarı seçenek modellerinin fiyatı diğer renklerle aynı olacak.