Mobil

iPhone 15 Ultra’nın fiyatı gece uykularınızı kaçırabilir

Akıllı telefon dünyasının en büyük ismi olan Apple, daha şimdiden iPhone 15 serisine yönelik çalışmalara başlarken, ortalığa atılan son iddia yeni yılda iPhone almak isteyenleri üzebilir.

iPhone 15 Ultra’nın fiyatı gece uykularınızı kaçırabilir

Akıllı telefon denildiğinde akla gelen ilk isim çoğu zaman iPhone oluyor. Gerek kalitesi gerekse de yıllardır koruduğu çizgisiyle taraflı tarafsız herkesin beğenisini toplayan bu model, önümüzdeki yıl iPhone 15 serisiyle karşımıza çıkacak.

Tabi söz konusu cihaz iPhone olunca, tanıtılmasına nereden bakarsanız bakın 9 aydan fazla bir süre bulunan bu cihazın şimdiden haberlere konu olmasına neden oluyor. iPhone 15 serisini gündeme taşıyan son olaysa, Apple’a yakınlığıyla bilinen bir internet sitesinin iPhone 15 Ultra’ya ilişkin iddiaları.

iPhone 15 Ultra’nın fiyatı gece uykularınızı kaçırabilir

Söz konusu iddiaların odağında iPhone 15 Ultra’nın fiyatı yer alıyor. Öyle ki iddia sahibi, bu telefonun mevcut durumda Apple’ın en pahalı telefonu olan iPhone 14 Pro Max’ten bile en az 100 en fazla da 200 dolar kadar daha pahalı olacağını söylüyor. iPhone 14 Pro Max’in fiyatının 1.099 dolardan başladığı düşünüldüğünde, iPhone 15 Ultra’nın fiyatının ise 1.199 dolar veya 1.299 dolar olabileceği anlaşılıyor.

Öte yandan henüz bu cihazın iPhone 14 Pro Max’in yerine mi geleceği yoksa seriye beşinci bir cihaz olarak mı ekleneceği belli değil. Ancak hangisi olursa olsun, söz konusu 200 dolarlık fiyat artışının ülkemize yansımasının 5.000-TL’nin üzerinde olacağı ve tabi bu haliyle de serinin en güçlü cihazını almak isteyenlerin uykularını kaçıracağı kesin.

Yorumlar
Hssssss
Iphone 20 Yi bekleyin fena bir teknoloji geliyor
Cevapla
Gökhan
İnşaallah 100000 ₺ olur.
Cevapla
Davut
Saçmalama
FURKAN
Olsun be knkam 😂
Mahmut
G…kına yakarsın sende
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.