Mobil

iPhone 3GS giriş seviyesindeki telefonlar ile yarışacak

iPhone 3GS, 250 dolar ile 300 dolar arasında bir fiyat ile piyasaya sürülmesi bekleniyor.

iPhone 3GS giriş seviyesindeki telefonlar ile yarışacak

Apple'ın 3 yıl önce piyasaya sürdüğü iPhone 3GS modelinden herkes memnun olacakki bir türlü vazgeçemiyorlar. Bu memnuniyetin sebeplerinden biriside uygun fiyatlı olması. Bu özellikler ile iPhone 3GS pazardaki en cazip akıllı telefonlardan biri oluyor. Apple iPhone 3GS den sonra iPhone 4 ve iPhone 4S akıllı telefonunu pazara sundu ve bu akıllı telefonların satışları da oldukça yüksek ancak  Apple'ın giriş seviyesinde yer alan akıllı telefonlarla rekabete girebilmesi için iPhone 3GS veya benzeri bir ürüne ihtiyacı var. Nokia sürekli bu seviyede telefonlar çıkarıyor. Samsung'ta aynı boş durmuyor.

1338030338_iphone-3gs.jpeg

Apple geçtiğimiz dönemde Amerika'da sözleşme ile iPhone 3GS telefonları ücretsiz olarak dağıtmaya başladı. Bu telefon giriş seviyesinde modellerle rekabet açısından oldukça iyi bir çözüm sunuyor. Şimdilik Apple'ın üst seviye telefonu iPhone 4S liderliğini sürdürüyor. Apple yeni akıllı telefonu iPhone 5'i piyasaya sürdüğü zaman daha büyük ekranı ve daha yüksek performansı ile en üst seviyedeki telefonu olacak. Apple bu şekilde mobil pazarında giriş, orta ve üst seviyede bulunan akıllı telefonlar ile kolayca rekabet edebilecek.

1338030355_iphone-3gs.jpg

iPhone 3GS, 250 dolar ile 300 dolar arasında bir fiyat ile piyasaya sürülmesi bekleniyor. Apple, iPhone 4S'in fiyatında da çok uygun bir fiyat ile piyasaya sürmeyi planlıyor. Yeni çıkacak akıllı yüksek özellikli telefonu iPhone 5'i ise şimdiki iPhone 4S fiyatından daha yüksek bir bedelle piyasaya sürecek.

1338030371_iphone-4-iphone-3gs.jpg

Yorumlar
Misafir
sanki sen çok akılısın salak bu telefonu beyenmiyendir yani oda sen oluyorsun
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.