Mobil

iPhone 4 Kılıfları

iPhone için üretilen bu kılıflar her türlü darbeye karşı dayanıklı. Detaylar haberimizde.


iPhone'nun piyasadaki koruyucu kılıfları tam teşekkülü olarak size güven hissi vermiyor ise bu kılıflar tam size göre. Türkiye'de resmi olarak gelmeyen bu kılıflara yurtdışı sipariş sitelerinden küçük bir kargo ücreti ödeyerek sahip olabilirsiniz.
Incipio Bombproof(29.99 $)

Tasarım olarak askeri bir teçhizatı andıran bu kılıf el bombası görümüne sahip. Kılıf'ın üretiminde silikon kullanılmış. İPhone'un dokunmatik ekranı hariç cihazı tamamını kaplıyor. Inscipio Bombproof  iPhone kılıfının mavi,      yeşil,pempe,kırmızı,turuncu ve gri renk seçeneklerini kullanıcılarına sunuyor.

El bombası gibi gözüken Incipio Bombproof, tamamiyle silikon bir kılıf. iPhone'un dokunmatik ekranı dışında hiçbir yerini açıkta bırakmayan bu kılıf, home tuşunun üstünde kendi butonunu barındırıyor. Yeşil rengin dışında kırmızı, turuncu, mavi, siyah, pembe ve gri renk seçenekleri de bulunuyor.

iSkin Revo 4(39.99$)

iPhone için üretilen bu kılıf cihazınızı tamamen kaplamasının yanında ekranına da bir perde çekiyor. İSkin Revo 4 cihazınızı düşürdüğünüzde ekran perdesi sayesinde açıkta bir yeri kalmadığı için çizilmelere karşı güvenli bir koruma sağlamış oluyor.

Güzel bir tasarıma sahip olan iSkin Revo 4'ün yan kısmı ve arka kısmı siyah olmasına rağmen ön tarafı için siyah seçeneğinin yanı sıra beyaz, sarı, kırmızı ve pembe renkleri de mevcut.

LifeProof iPhone Case(79.99$)

LifeProof iPhone Case, tasarımı üretildiği hammadde sayesinde darbeleri emiyor. Bu kılıfta kulaklık girişindeki sıkma yeri özelliğiyle kulaklığınızın bir anda çıkmasını engelliyor.

iPhone cihazınızın tasarımını göstermek ve tamamen kapatmak istemiyorsanız bu kılıf tam size göre.

Kraken A.M.S. iPhone 4S(44.95$)

Kraken A.M.S.kılıfı cihazın ön tarafında bulunan kamera ve sensörü darbelere karşı sıfıra yakın minimize etmektedir. Kılıfta cihazın sadece kameranın çapı kadar açık bırakan Kraken A.M.S. kılıfı, ekran içinde özel bir yapısıyla birlikte geliyor.

Kılıfı günlük hayatınızda kullandığınız kemer, çanta gibi eşyalarınıza taka bilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.