Mobil

iPhone 4S'e büyük indirim!

Yeni iPhone'un gelmesi ile diğer iPhone'lara büyük indirim geldi.


Yeni iPhone'un duyurulma tarihi yaklaştıkça söylentileri de artmaya başladı. Apple'ın Eylül ayının sonlarına doğru yeni bir iPhone modelini tanıtacağı artık kesin gibi görünüyor. Eğer büyük bir sürpriz olmazsa Eylül ayında yeni bir iPhone modeli ile karşılaşacağız.

Yeni iPhone'un çıkacak olması ile önceki versiyon modellerinin satışının düşmesi şaşırtıcı bir durum olmasa gerek. Durum böyle olunca elinde iPhone 4S bulunan şirketleri zor durumda kalıyor. Çünkü kimse yeni iPhone çıkacakken bir iPhone 4S almak istemiyor.

1345883656_iphoneturkey-biz-iphone4s-box.jpg


Mağazalar yeni iPhone gelmeden elindeki iPhone 4S'leri elden çıkarmak için fiyatları olabildiğince düşürüyorlar. ABD'nin en büyük market zincirlerinden biri olan WalMart da bu şirketlerden biri oldu.

iPhone 4S'in 16 GB versiyonu normalde ABD'de iki yıllık kontratlı fiyatı 199 dolar. WalMart'ta aynı şartlar altında iPhone 4S, 148 dolara satılmaya başlandı. Bu da şimdiye kadar iPhone 4S için yapılmış en büyük indirimlerden biri oldu.

Türkiye'de ise 2000 TL'ye yakın fiyatlarla iPhone 4S satılıyor. Yeni iPhone çıktığında fiyatının ne kadar olacağı da merak konusu.

Yorumlar
Misafir
abd de para kazan?yor t
Cevapla
Misafir
amerikada 148 dolar bizim ulkemizde ise 1000-1100 dolar civari sozun bittigi yer ne diyelim
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.