Mobil

iPhone 5 (iOS 6) keyfini Android'de yaşamak ister misiniz?

Telefonunuzda elmanın sihirli keyfini yaşayın!


Bildiğiniz üzere Apple'ın yeni telefonu iPhone 5 tüm dünya için hayal kırıklığı ile gelmiş, Apple kullanıcılarının beklentisinin çok çok altında kalmıştı. Yeni iPhone sadece kendi tasarımıyla değil, arayüzü iOS 6'nın tasarımıyla da hedeflenen başarıyı yakalayamamıştı.

En büyük rakibi Android'in kullanıcılarının veya iOS'un kullanıcılarının zaman zaman arayüzlere karşılıklı sempati duyduğunu biliyoruz. Tam bu noktada uygulama geliştiricileri devreye giriyor ve iki sistem için de birbirinden ilginç tasarımları birbirlerine entegre edebiliyor. Bugün bu temaların Android için iPhone 5 teması olanından bahsedeceğiz.

1348916232_111.jpg
Fake iPhone 5 Launcher isminde Play Google üzerinden yayınlanan bu uygulama Android telefonlarınızda iPhone 5 deneyimini kusursuz bir şekilde yaşayabiliyorsunuz. Her ne kadar anlamsız bir şey olduğunu söylesek de kullanıcıların tercihine saygı duymak gerekir.

Android 2.1 ve üzeri sistemlerde çalışan uygulama 2 MB kurulum dosyasına sahip bu uygulamayı hemen ücretsiz bir şekilde indirip telefonunuza yüklemek için tıklayın: Play Google - Fake iPhone 5 Launcher

Yorumlar
niyazi gurkan
uygulama gerçekten mükemmel.teşekkürler
Cevapla
ser
admin tamam belli oldu elma da babanın hissesi var. Recep GÜNEŞ: Malesef, Elma-i Şerif hazretlerinden hiç haz almam, nefret ederim hatta, Apple ve mobil ürünleri hiçbir zaman tercihim olmamıştır, forever Android :)
Cevapla
hanifi
cevap veriyorum. HAYİR DEMEYE GEREK YOK. GEÇİN BUNLARI YAW. iPHONE CULUK YAPMANİN ANLAMİ YOK. XDXDXDXD YAYINLA!
Cevapla
osman
uygulamada virus var..
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.