Mobil

iPhone 5 üretimi bitiyor mu?

iPhone severleri şok edecek haber!

iPhone 5 üretimi bitiyor mu?

Geçtiğimiz aylarda gelen yeni modeli iPhone 5 ile mobil ekosisteminde büyük bir ivme kazanan Apple için yeni dedikodular var. Çok tartışılacak bu iddia duyanlar üzerinde adeta şok etkisi yarattı. Dünya devinin yeni çıkaracağı modellerin ardından çeşitli karar alacağı dile getiriliyor.

iPhone 5'in pazara sürülmesinden sonra meydana gelen sorunların gündeme gelen bu dedikoduların temelini oluşturduğu düşünülüyor. Geçtiğimiz günlerde 2013'ün 3. çeyrek gelirlerini açıklayan Apple hakkında ortaya atılan bu dedikoduda söz konusu modelin, yeni modellerin üretiminden sonra durdurulacağı, üretim ağırlığının yeni telefonlar üzerinde olacağından söz ediliyor.

1374745908_168858-apple-ceo-tim-cook-speaks-in-front-of-an-image-of-an-iphone-4s-at-appl.jpg

Apple'ın geçmişten günümüze sunduğu modellere baktığımızdaşuan satışta olan 3 modeli olduğunu görüyoruz. iPhone 4, iPhone 4S ve 5. Olası durumlara baktığımızda 4 ve 4S'in üretiminin durdurulacağı, 5 ve 5S'in üretiminin devam edeceği konusunda bir çok kişi hem fikir durumunda iken, ÇİN kaynaklı bu dedikodunun gündeme bomba niteliğinde düşmesi, kafalarda acaba düşüncesi uyandırıyor.

Önümüzdeki aylarda tanıtılması beklenen yeni iPhone modeli 5S'ten sonra kafalardaki soru işaretleri son bulacak.

Yorumlar
GakkO
hahahahah daha neler kaliteli kişilikler htc kullanır plastik fakir vol 1 samsung ezik telefonlarını kullanmazlar Rumuz:GakkO
Cevapla
ali
Note,s3 kullandim.hicbiri iphone4 umden guzel degil.resmen kalite 0.sorun birsuru.
Cevapla
Misafir
butun pacozlarda iphone var kaliteli kisiler samsung kullanir dikkat ettiseniz
Cevapla
Misafir
abicim kolaymı koskoca şirketin batması be. bu adam bir tek telefonmu satıyor sanki. motorola en başarısızdı telefon konusunda ama bakin nelerle geliyor. bir marka kolay kolay ölmez. ve habere gelince durdurulması gereken iphone 5. 4 ve 4s iphoneden daha basarili lan. 5s' te aynı olacak. 6'da aynı olacak. taa ki iki üç çeşit çıkarana kadar. büyük ekran isteyenler var kardeşim. istediğin donanimi koy. o ekran büyümedikçe olmaz. küçük ekran isteyenler içinde ayrı model yap kardeşim.
Cevapla
Misafir
ekmek bulamazlar iphone kullanirlar havasida kalmadi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.