Mobil

iPhone 5 ve HTC One düşürme testi - Video

Hangisi daha sağlam? HTC One vs iPhone 5?

iPhone 5 ve HTC One düşürme testi - Video

Samsung'un Galaxy  S serisi akıllı telefonları plastik olması sebebiyle eleştirilere maruz kalırken, Apple'ın iPhone 5 ve HTC'nin HTC One akıllı telefonları sağlam kasalarıyla bilinirler. Peki  sağlam kasalı akıllı telefonların hangisi daha sağlam?

HTC One ve iPhone 5 akıllı telefonlara düşürme testi yapıldı ve hangisinin daha sağlam olduğu test edildi. Test esnasında farklı yüksekliklerden iki akıllı telefonda yere bırakıldı. Böylece konuşma sırasında bu telefonlarınız düşerse başına ne geleceğini görebileceksiniz.

1364466491_htconedroptest01.jpg

Aşağıdaki videoda HTC One ve iPhone 5'in düşürme testini izleyebilirsiniz. Videoyu izleyip cihazların sağlamlığı konusunda görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.

Yorumlar
Misafir
samsung cular videoyu sonuna kadar izlemeden sabırsızlıkla yorum yapmışlar kuzum önce videoları sonuna kadar izlemesini öğrenin sonra yorum yaparsiniz.
Cevapla
vaybe
ıpon fanları görürse ağlar okadar paver yeredüştüne mahfolsun samsunga pilastik deyen kendini bilmişler alın metaler nasıl yamulup parcalanıyor. bumu: sağlamlık htc bir numaraymış körmüsün hiçte öyledeyilmiş sense atzyüzü hicolmamış zaten htc sınıfta kaldı htc, ipon ,xperya z üçünü topla anca birsamsung eder
Cevapla
gakko istenmiosn
gakko git geyik sitelerine
Cevapla
Misafir
videoyu merak edip sonuna kadar Izleme sonra gel burda yorum yap. htc one son bölümde ekran üstü düşüp catliyor. ..
Cevapla
Arkadaşın dedigi gibi htc hep yan ya da arka olarak dusuo bide onu ekran ustu at bakalım nolcak zaten sitenin adındada android fan havası var biraz daha subjektif olun yaw duzgun atin şu tekefonlari :P
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.