Mobil

iPhone 5 ve iPhone 5S için en değişik kılıflar

Akıllı telefonlarımızı en iyi koruyacak kılıflar bu haberimizde!

iPhone 5 ve iPhone 5S için en değişik kılıflar

Akıllı telefonların fiyatları arttıkça telefonlarımıza verdiğimiz önemde günden güne artıyor. Geçtiğimiz gün sizlere en iyi iPhone 5C kılıflarını yazımızda tanıtmıştık. Bu haberimizİin sizler tarafından büyük bir ilgi görmesiyle birlikte sizlerden "iPhone 5 ve 5S için kılıf öner miyorsunuz" soruları gelmeye başladı. Bizde bu soruya bir cevap olması açısından sizlere bu haberi yapmaya karar verdik. 

 İlk sırada BookBook isimli kılıf var. Özellikle yaz aylarında kalın cüzdanlar taşınmıyor. Hem telefonumuzu hem kredi kartlarımızı hemde paralarımızı bir arada taşımamaızı sağlayan bu deri kılıfın 60 dolarlık bir fiyhatı olduğunu hatırlatalım.

1399989549_book-book-iphone-5s-case-1.jpg

İkinci sırada Apple'ın orijinal aksesuarı var. Ülkemizden de satın alabileceğiniz bu aksesuarın telefonun arka kısmını sadece kılcal çiziklerden koruduğunu hatırlalım. 99 TL'ye satın alabileceğiniz bu kılıfın listemizdeki en vasıfsız kılıf olduğunun altını çizelim.

1399989765_iphone-5s-leather-case.jpeg

Üçüncü kılıfımız ünlü Spigen firmasının darbelere karşı destekli Spigen Slim Armor kılıfı. 2 tonlu metalik renge sahip olan bu etkili kapağın 25 dolardan satıldığını hatırlatalım.

1399989886_spigen-iphone-5s-armor-case.jpg

Bir diğer klıfımız yine cüzdan şeklinde bir kılıf ama bu kılıfın farkı hem cüzdan olarak kullanılırken hemde darbelere karşı özel bir oruma sağlaması. Darbe emici ve köşelerden özel desteğiyle öne çıkan Wallet Case 40 dolardan alıcısını bekliyor.

1399990036_iphone-5s-wallet-case-1024x1024.jpg

Bir KickStarter projesi olarak başlayan Moshi SenseCover telefonunuz kapalıykende telefonunuzu dışarıdan kontrol edebilmenizi sağlıyor. iPhone kullanıcıları için en iyi optimize edilmiş kılıf olarak gösterilen bu kılıfın fiyatı ise 50 dolar olduğunu hatırlatalım.Tanıttığımız kılıflar içinde en fonksiyonel olan bu kılıfı sizlere tavsiye etmekteyiz.

1399990295_moshi-sense-cover.gif

Bu koruma bana yetmez, ben hem sudan hemde tozdan iPhoneumu korumak istiyorum derseniz o zaman size Otterbox Defender adlı kılıfı önermekteyiz. Bir uzay mekiğini andıran yapısıyla oldukça hoş görünen bu kılıf iPhone 5S'inizi saçma sapan bir hale getirebilir; bunuda hatırlatmakta fayda var. 50 dolarlık fiyatıyla da dikkat çeken Otterbox Defender'i denemenizde fayda var!

1399990709_otterbox-defender-iphone-5s.jpg

Otterbox Defender kılıfının dış görüntüsünü beğenmediyseniz size aynı işlevleri yapabilen farklı bir kılıfla tanıştırmak isteriz. LifeProof Fre adı verilen bu kapakta tos ve suya karşı telefonunuzu koruyor. Fiyatı ise 80 dolar

1399990865_lifeproof-fre-iphone-5s.jpg

Siz hangi kılfıı beğendiniz ve telefonunuzu korumak için en fazla ne kadar para harcayarak telefonunuza kılıf alırsınız?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.