Mobil

iPhone 5'in anakart ve giriş bağlantıları sızdırıldı!

Apple'ın amiral gemisi iPhone 5'e ait olduğu iddia edilen görüntüler sızdırıldı.


Eylül ayında çıkması beklenen yeni iPhone'un olası tanıtım tarihi yaklaştıkça söylentiler ve internete sızdırılan fotoğraflarda gün geçtikçe devam ediyor Apple'ın son amiral gemisi olacak olan iPhone 5'le ilgili yeni resimler ortaya çıkıyor. Bugünde iPhone 5'in ana kart ve bağlantı girişi resimleri ortaya çıktı.

WeiPhone
sitesinden yayılan fotoğraflara bakıldığında iPhone'la ilgili söylentileri de doğruluyor görünüyor. Fotoğraflardan anlaşıldığı kadarıyla iPhone 5'in Sim kart girişi 4S'ten daha küçük görünüyor. Bu da yeni iPhone 5'te Nano sim kartın kullanılacağı iddiaalrını doğruluyor.


Başka bir haberde ise yeni iPhone'un bağlantı girişlerine ait parçalar görüntülendi. Teknoloji sitesi Nowherelse.fr'de yayınlanan fotoğraflarda ise iPhone 5'te 4 ve 4S'ten farklı olarak daha küçük bir dock bağlantısı yer alacağı söylentilerini doğruluyor. Söylentilere göre yeni dock 8 veya 9 pin olacak.

Sızdırılan anakart ve giriş bağlantısı görüntülerini sonraki sayfalarımızda inceleyebilirsiniz.


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.