Mobil

iPhone 5'in parçaları iPhone 5S'in içinde! Video

iPhone 5'in bileşenleri iPhone 5S'in içine monte edildi.

iPhone 5'in parçaları iPhone 5S'in içinde! Video

Son zamanlarda iPhone 5S’in şampanya rengi kasasına ait görüntüler ve videolara sıkça rastlamıştık. Şimdi sizlere sunacağımız videoda ise iPhone 5S’in altın rengi kasasının için iPhone 5 bileşenlerinin monte edilmesini izleyeceksiniz.

iPhone 5S’im iPhone 5’e göre biraz farklılıklar taşıdığı görülüyor. SIM tepsisi ve pil boyutu farkı gibi. Aşağıdaki videoda iPhone 5 bileşenlerinin iPhone 5S’in kasasına monte edilişini izleyebilirsiniz.

Yorumlar
bizdekini bize takacaklar
Cevapla
Misafir
Apple yıllardır ios için yatırımlarda bulunuyor,geliştirme çabaları vs sen Linux dan türeme android gibi sorunlu işletim sistemi yaparsın bizim Türkler işletim sistemi yaptı diye övünürsün.Ordan göründüğü gibi kolay değildir sıfırdan işletim sistemi yapmak.Ama linuxden işletim sistemi türetip Türk malı demesi kolay.Bugun İphone sadece tek bir model tellefonla nasıl olduda piyasayı sildi süpürdü? Bunda en büyük etken elbetteki işletim sistemiyle.Buraya gelip kuru kuruya Millliyetçilik yapıp İphone u devirebileceğinimi sanıyorsun? Coldplay
Cevapla
Misafir
Yoo hiçte sona ermiş gibi görünmüyorlar
Cevapla
Iphone efsanesi sona eriyor . Yaşasin Türkçe işletim sistemi = $i$t€m@n@dolu. Tabii bu bir dilek inşallah birgun kendi işletim sistemimizi kurariz. T€knohT
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.