Mobil

iPhone 5S sızdırıldı mı?

Yaz döneminde beklenen telefona ait prototipin ortaya çıktığı iddia ediliyor.

iPhone 5S sızdırıldı mı?

iPhone 5S iddialarının yoğunluk kazandığı şu sıralarda elde edilen bazı görüntülerin telefona ait olduğu iddia ediliyor. Ortaya çıkan görseller net değil ancak üzerinde konuşulmaya değer detaylar sunuyor. İlk olarak dikkati çeken ayrıntı kenarlara doğru telefonun ince bir tasarım sunmasıdır. Cupertino merkezli şirketin daha önce kenarlara doğru eğimli bir yapı sunan patent başvurusu olduğu düşünüldüğünde, söz konusu prototipin iPhone 5S seçeneklerinden biri olma ihtimalini güçlendiriyor.
1365090917_gsmarena001.jpg

Görselleri değerlendirmeye devam edecek olursak, dikkatimizi çeken bir diğer ayrıntı ise ilk iPhone’dan bu yana karşımıza çıkan home butonunun yer almıyor olmasıdır. Söz konusu tasarım daha önce karşımıza çıkan hiçbir iPhone modeli ile benzeşmiyor.

Görüntülerin sahte olma ihtimalini de değerlendirmekte yarar var. iPhone 5’in tasarımı günler öncesinden ortaya çıkarken, Apple’ın iPhone 5S’in tasarımını gizli tutmak adına bir dizi prototipler sunma ihtimali de ön görülüyor. Yaz dönemde resmiyet kazanması beklenen telefon hakkında gelişmeler yaşandıkça aktarmaya devam edeceğiz.
1365090929_gsmarena002.jpg

Yorumlar
Misafir
gsmarena vermıs bu resmı kesın dogrudur..
Cevapla
Misafir
at yalani zzzm inanani.. lan cinliler harbiden deli etti dunyayi, parmaginda oynatiyor teknoloji mediasini
Cevapla
Misafir
nokia lumia benziyor bu gercek degil :)iphone ortaya cikmasi icin oncelikle telefonu ya barda veya lokantada unutmalarii gerekir:)
Cevapla
aha
metalmi bari metal hastaları var
Cevapla
tet
ekran genislemis mi?
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.