Mobil

iPhone 5S ve bütçe dostu iPhone söylentileri tekrar başladı

Apple'ın 2013 yılında kullanıcılara iki yeni iPhone modeli sunacağı fazlasıyla konuşulmaya başlandı.

iPhone 5S ve bütçe dostu iPhone söylentileri tekrar başladı

Yıl içerisinde geliştirdiği bir telefonu kullanıcılarla buluşturan Apple’ın 2013 yılı içerisinde farklı seviyelerde iki yeni iPhone modelini resmiyete dökebilir. Konu hakkında kamuoyunda uzun süredir haberler dolaşmakta ve birçok iddia gündeme yer edinmiş durumda.

Apple cephesinde konu ile ilgili henüz resmi açıklama yok ancak Çin merkezli EMSOne’ın verdiği bilgilere göre şirketin en önemli tedarikçisi Faxconn iki yeni iPhone üzerinde çalışıyor. İlk model zaten bu yıl sonunda beklenen iPhone 5S olurken; bir diğer seçenek ise giriş seviyesi olarak adlandırılan ve iPhone telefonlarınun daha geniş kitlelere ulaşmasında etkin rol oynayacağı bildirilen bütçe dostu iPhone modeli olacak. Telefonun 330$ seviyesinden satışa sunulacağı iddia edilirken, iPhone 5S’in ise yaz sonunda tüketicilerin beğenisine sunulacağı konuşuluyor.
1362375108_170120131435284930032.jpg

Steve Jobs sonrası ürün oluşumunda radikal değişikliklere giden Apple’ın söz konusu giriş seviyesi iPhone modelini 2013 yılı içerisinde resmiyete dökebilir. Zira bu noktada ortada çok ciddia iddialar mevcut.

Yorumlar
Misafir
iphone küçük tasarımlarıyla beğeniliyor yeni çıkan telefonlar özellik bakımından oldukça iyi olmasına rağmen ekran büyüklükleri abartılı bence ideal büyüklük 4.3" gecmemeli
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.