Mobil

iPhone 5S ve iPad Retina zombi oyunu karşılaştırması! Video

Dead Trigger 2, iPahone 5S ve iPad Retina üzerinde test edildi.

iPhone 5S ve iPad Retina zombi oyunu karşılaştırması! Video

Oyun severler tarafından oldukça ilgi gören popüler oyun Dead Trigger’in ikinci versiyonu dünden itibaren Android ve iOS için marketlerde yerini aldı. Zombilerin öldürüldüğü bu oyunu HDBlog sitesi iPhone 5S ve iPad Retina üzerinde test etti.

Dead Trigger 2 App Store’da yerini aldı. iPhone ve iPad kullanıcıları için ücretsiz olarak indirmeye sunuldu. HDBlog sitesi bu oyun ile iPhone 5S ve Retina ekranlı iPad’ın grafik performansını test etti.

1382683196_dead-trigger-2-screen-520x292.jpeg

Oyunun düzeni bir öncekine çok benziyor ama Dead Trigger 2’de kontrol sistemi geliştirilmiş. İki farklı mod sağlayan oyun, otomatik ateş ile daha rahat. Orijinal oyun tek oyuncu iken Dead Trigger 2’de çoklu oyunculara yer verilmiş. Dead Trigger 2, su yansımaları, dinamik gölgeler, dinamik ışık projektörleri, dinamik çim, piksel başına aydınlatma ve gelişmiş insan figürleriyle gerçekten çok etkileyici ve gerçekçi bir oyun.

1382683225_dead-trigger-2screen1-520x292.jpeg

En çarpıcı şey ise iPhone 5S’in üzerinde oyunun en iyi şekilde görünmesi oldu. Aşağıdaki videoda aynı oyunun oynandığı iki cihaz arasında oldukça farklılıklar göreceksiniz.

Aşağıda iPhone 5S ve iPad Retina Dead Trigger 2 oyun karşılaştırmasını izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.