Mobil

iPhone 5S ve iPhone 5C yan yana görüntülendi

Yeni nesil iPhone'lar cephesinden detaylar gelmeye devam ediyor.

iPhone 5S ve iPhone 5C yan yana görüntülendi

2013 yılında mobil tarafında ürün yelpazesine henüz yeni bir cihaz katmayan Apple’ın yaklaşan sonbaharda iPhone ve iPad tarafında tüketicilere sunacağı modellere dair detaylar gelmeye devam ediyor. Apple yetkilileri tarafından defalarca reddedilmesine rağmen iPhone 5C olarak adlandırılan plastik kasalı iPhone sızdırılmaya devam ediyor.

Bütçe dostundan kasıt telefonun mevcut iPhone’a göre daha uygun bir fiyat sergileyecek olmasından kaynaklanıyor. Görsellerden anlaşıldığı üzere Apple, iPhone 5S ve iPhone 5C modellerinde 4-inç ekran seviyesini korumaya devam edecek. iPhone 5’ten 5S’e geçişte herhangi bir tasarım farklılığı görülmezken, polikarbonat malzemenden oluşan iPhone 5C modeli ise tasarım noktasında ufak . farklılıklar gösteriyor. Eylül-ekim döneminde tanıtılması beklenen telefonların iOS 7 işletim sistemini beraberinde getireceğini hatırlatalım. 

1376198641_2.jpg

Diğer fotoğraflara ilerleyen sayfalardan göz atabilirsiniz.

1376198651_3.jpg
1376198658_4.jpg
1376198623_1.jpg

Yorumlar
Misafir
iphone 5inc lik telefon cikarmadan almam:)
Cevapla
Misafir
İphone bitti, sizler hala ölü yatırımı mı yapmak istiyorsunuz. Uyanın artık, Android çok daha iyi ve daha fazla özellik sunuyor, neredeyse tek başına bir PC.
Cevapla
Misafir
20.54 e napalim memnunsan? tabi 5s cikiyor ya strese girdin 5 eskicek diye mutluysan mutlu ol buraya gelip gereksiz yorum yapma git kendi kendine mutlu ol!!
Cevapla
ali
Birimiz satdi birimiz kardesine bagisladi bazilarida 5 ayliq kredile verdiler. Tam 15 Kisi bekliyoruz iPhone 5 s i Ciksada yenilesek...
Cevapla
Osman
iPhone 5 imden memnunum ...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.