iPhone 6 için en sağlam kılıflar - Page 1

ESR markasının iPhone 6 kılıfının köşeleri özel bir alüminyumdan imal edilmiş. Arka tarafı ise yine özel ve dayanıklı bir TPU silikon plastik içeriyor. Uçak gövdelerinde kullanılan dayanıklı alüminyum malzemenin darbelere karşı oldukça başarılı olduğu söyleniyor. ESR, alüminyumu Japonya’dan, TPU malzemeyi ise Almanya’dan ithal ettiklerine vurgu yapıyor. Kılıfın kutusunun içerisinde ekran koruyucu jelatin çıkıyor. ESR iPhone 6 kılıfı 17 Dolar.

iPhone 6 için en sağlam kılıflar - Page 2

Sert plastik ve TPU silikon ile telefonun farklı bölgelerinde farklı sertlikte malzemelerin kullanılmasıyla E.C.L USA iPhone 6 kılıfı, darbelere karşı koruma vaad ediyor. Telefonun her köşesinin korunmasını vurgulayan firma, tüm portlara sorunsuz erişim sağlandığının altını çizmiş. E.C.L USA iPhone 6 kılıfı sadece 10 Dolar.

iPhone 6 için en sağlam kılıflar - Page 3

Bumper olarak tabir edilen silikon kılıflardan biri olan Case Tech markasının iPhone 6 kılıfı, çizilmelere, tozlara ve günlük koşullara karşı dayanıklılık vaad ediyor ancak ekranın ön kısmını korumuyor. Telefonun güç, ses açıp-kısma ve şarj yuvasına erişimde herhangi bir engel teşkil etmiyor. Case Tech iPhone kılıfının fiyatı 13 Dolar.

iPhone 6 için en sağlam kılıflar - Page 4

Nupro kılıf, yarı esnek polikarbonat plastikten imal edilmiş. Çizilmelere ve darbelere karşı dayanıklılık vaad ediyor. Kılıfın uzun ömürlü ve çok dayanıklı olduğundan bahsedilmiş. iPhone 6’nın kasa yapısına tam anlamıyla uyumlu olduğu ve vurgulanmış. Nupro kılıfın fiyatı sadece 6 Dolar.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.