iPhone 6 Plus'ta olmayan 10 Galaxy Note 4 özelliği - Page 1

Quad HD ekran çözünürlüğüApple, 5.5 inç iPhone 6 Plus modeline 1080 piksel panel yerleştirdi msung ise Galaxy Note'ü 500ppi piksel yoğunluğuna sahip 1440 piksel Quad HD Super Amoled eran ile tanıttı. Üstelik QHD ekranına rağmen oldukça iyi bir pil ömrüne sahip.

iPhone 6 Plus'ta olmayan 10 Galaxy Note 4 özelliği - Page 2

İyi ekran boyut oranı0.2 "geniş ekran köşegen olmasına rağmen Note 4 iPhone 6 Plus'a göre daha kısa ve boyut oranına göre ön panelin yüzde 74'ü ekranı kapsıyor. iPhone 6 Plus'ta ise bu oran yüzde 68.

iPhone 6 Plus'ta olmayan 10 Galaxy Note 4 özelliği - Page 3

Üç yönlü mikrofonlar ile Stereo ses yakalamaGalaxy Note 4, gürültü önleyici en iyi üç özel mikrofon ile donatılmış ve bu mikrofonlar ile stereo ses kaydı yapmak mümkün. Toplantı Modu`nun yardımıyla, Note 4`ün ses kaydedicisi, 8 farklı yönden gelen sesleri ayırt etme yetisine sahip. iPhone 6 Plus, kayıtlar ve video görüntüleri için mono ses kullanıyor.

iPhone 6 Plus'ta olmayan 10 Galaxy Note 4 özelliği - Page 4

4K video kayıtYapılan kamera karşılaştırmalarında genelde Galaxy Note 4, iPhone 6 Plus'a göre üstün bir performans sergiledi ve bunun nedeni daha iyi ses yakalama ile birlikte 4K video özelliği oldu.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.