Mobil

iPhone 6 ve iPhone 5S yanyana!

iPhone 5S'in yanındaki iPhone modelinin geniş ekranlı iPhone 6 olduğu iddia ediliyor.

iPhone 6 ve iPhone 5S yanyana!

Büyük teknoloji siteleri bir bir amiral gemisi akıllı telefonlarını tanıttı ve geriye LG ve Apple’ın 2014 model amiral gemileri kaldı. Apple’ın bı yıl çıkaracağı iPhone modelleri mobil kullanıcılar tarafından merakla bekleniyor. Çünkü söylenenlere göre Apple iki çeşit iPhone modeli tanıtacak ve bu iPhone’lar daha geniş ekran ile gelecek.

Şimdi Japonya’dan gelen bir sızıntı görselin Apple’ın bu yıl üreteceği geniş ekranlı iPhone modelinin prototip versiyonuna ait olduğu iddia ediliyor. iPhone 5S ile birlikte yan yana görülen prototip modelin daha geniş bir ekrana sahip olduğu görülüyor.

1396172280_alleged-prototype-of-an-apple-iphone-6-case-compared-to-the-apple-iphone-5.jpg

Bbüyük bir ekranlı iPhone ile ilgili olarak şimdiye kadar gelen sızıntılar, normal iPhone modelinin 4.7 inç ekran ile sunulacağı ve buna ek olarak, phablet boyutlu modeli, 5,5 inç ekrana sahip olacak. Yeni iPhone modellerinde safir cam kullanılacağı söyleniyor.

Ayrıca yeni iPhone modellerinin kameraları daha geliştirilmiş olacak ve düşük ışık koşullarında bile iyi görüntüler alacak. Kameraların OIS teknolojisi ile gelmesi bekleniyor.

1396172374_note-the-larger-front-screen.jpg

Apple’ın Eylül ayında yeni modellerini tanıtması bekleniyor ve baya bir zaman olan bu süreç içerisinde daha çok sızıntı görüntü ve bilgi görecek gibiyiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.