Mobil

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus 26 Eylül'de saat 00:01'de Avea'da

Apple’ın sabırsızlıkla beklenen yeni modelleri iPhone 6 ve iPhone 6 Plus, İstanbul Bağdat Caddesi’ndeki “Kat İletişim”de düzenlenecek özel etkinlikle meraklılarıyla buluşacak


Avea, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ı İstanbul’da Bağdat Caddesi, Ankara’da Kızılay Caddesi ve Mersin’de Forum Alışveriş Merkezi’nde bulunan mağazalarında düzenleyeceği özel etkinliklerle satışa sunacak.

25 Eylül akşam saatlerinde başlayacak ve birbirinden renkli aktivitelerin yer alacağı etkinliklerle teknoloji meraklılarını mağazalarında ağırlayacak olan Avea, 26 Eylül 00:01’de iPhone 6 ve iPhone 6 Plus modellerinin satışını gerçekleştirecek.

İlk satışı ise, Bağdat Caddesi’ndeki Avea mağazasında kasanın başına geçecek olan Türk Telekom Bireysel Satış Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Balcı yapacak.

Düzenlenecek olan etkinliklerin sunuculuklarını, Bağdat Caddesi’nde, eğlenceli sohbeti ve sempatik tavırlarıyla tanınan Ali Tınaz;  Ankara Kızılay Caddesi’nde ise Ercüment Şansal yapacak.

Avea mağazalarını ziyaret eden tüm konuklar hem zengin ikram ve şovlarla ağırlanacak hem de birbirinden özel, sürpriz hediyeler kazanma fırsatı yakalayacak.

İstanbul’da Bağdat Caddesi Kat İletişim, Ankara’da Kızılay Caddesi Yalçıner İletişim ve Mersin Forum AVM’de Gürgençler İletişim’de düzenlenecek etkinlikler 25 Eylül saat 18:00’dan itibaren başlayacak ve 26 Eylül saat 02.00’ye kadar devam edecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.