Mobil

iPhone 6C göründü!

Apple plastikten vazgeçmiyor!

iPhone 6C göründü!

Apple, 2013 Eylül ayında iPhone 5S telefonunu tanıtmıştı. Kullanıcılar uzun zamandır Apple'dan "ucuz iPhone" yapmasını isityor ve Apple CEO'su Tim Cook'ta lafı her seferinde "daha eski iPhone modelleri daha ucuza satılıyora" getiriyordu.

Apple iPhone 5S lansmanında hiç yapmadığı bir yeniliğe imza atarak plastik kasalı iPhone 5C'yi bizlere taıtmıştı. Donanım olarak iPhone 5 ile aynı olan iPhone 5C'nin "ucuz" olması bekleniyordu ama beklenen pek olmadı.

Apple'ın şimdiye kadar yaptığı en başarısız marketing çalışması olarak değerlendirilen iPhone 5C'den sonra Apple ilginç bir kararla iPhone 6C'yi de pazara sunmaya hazırlanıyor. Haziran ayında yapacağı Apple Geliştiriciler Konferansı 2015'te tanıtması muhtemel iPhone 6C ise ilk kez görüntülendi.

Bu duruma ne dersiniz bilemiyoruz ama Apple yeni ürünlerle pazardan daha fazla pay almak istiyor ve bunun için "kaliteden" ödün veriyor. 

1427794100_iphone6c.jpg

1427794113_iphone6c-rear-housing.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.