Mobil

iPhone 6'nın Arka Kapağını Merak Ediyor musunuz?

iPhone 6'nın arka kapağı olduğu iddia edilen görüntüler paylaşıldı.


Apple'ın iPhone 6 tanıtımını 2 Haziranda yapacağı bir etkinlik ile tanıtması beklenirken ürüne ait yeni görüntüler sızdırılmaya devam ediyor. 

Bu görüntülerin gerçekliği konusunda endişelerimiz olsada iddia niteliğindeki bu haberleri paylaşmaya devam ediyoruz. iPhone 6'nın son dönemde 4 inç ekran ile yola devam edileceği konuşulurken gelen bu görsellerin 4,7 inç boyutunda bir telefonun varlığına işaret ettiğini belirtelim.

Yayınlana fotoğrafa göre kameranın yanında bulunan flaş deliğinin iPhone 5S'te ki gibi çift renk flaş yerine farklı bir LED lambaya geçileceğini gösteriyor. Apple logosunun boş olması ise logonun arkasında bir ışığın (Mac Booklardaki gibi) yanacağını doğrular nitelikte olduğunu dile getirelim.

iPhone 6'nın teknik özelliklerini tabii ki bilmiyoruz ama daha büyük ekran, daha büyük pil ve daha hızlı bir A8 işlemci ile gelmesi muhtemel telefonun satış rekorlarını alt-üst edeceğini öngörebiliriz

Avustralyalı web sitesi MacFixit' in paylaştığı ve iPhone 6'nın arka kapağı olduğunu iddia ettiği fotoğrafı aşağıdan incleyebilirsiniz.

1401453761_iphone6-back-cover.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.