Mobil

iPhone 6'nın kutusu sızdırıldı

iPhone 6'nın sızdırılan klavuzu lansman tarihini teyit ediyor

iPhone 6'nın kutusu sızdırıldı

Geçen yıl iPhone 5S’in parmak izi sensörünü doğrulayan kullanma kılavuzunu sızdıran Fransız site Nowhereelse.fr. bu yıl da iPhone 6’nın kutusunu sızdırdı. Apple, iPhone 6 kutusu üzerinde kullanıcıları bilgilendirmek için hızlı başlangıç kılavuzu sunuyor.

Elektronik cihaz üreticileri cihazlarının kutu ve kılavuzunda bulunan görsellerinde genelde tarih ve saat olarak telefonun lansman gününe ait bilgileri kullanırlar. Örneğin, iPhone 5S’in lansman tarihi (10 Eylül 2013), bu modelin tüm resmi fotoğraflarının takvim simgesinde görüntülenir.

1409038500_manuel-utilisation-iphone-6-date-sortie.jpg

iPhone 6’nın da sızdırılan kutusunun üzerindeki hızlı başlangıç kılavuzunda bulunan telefon modelinde tarih olarak 9 Eylül yazılmış. İlginç olan şey ise şirketin kutu üzerindeki hızlı başlangıç kılavuzunda cihazın gerçek görüntüsünün yerine basit bir çizim kullanmış olması. Ancak çizimde cihazın şimdiye kadar sızdırılan bütün tasarım özellikleri mevcut.

Bilgileri sızdıran kaynağının güvenli olduğunu söyleyen Nwe editörü Steve Hemmerstoffer, Apple iPhone 6’nın kutusunun beyaz sade bir tasarıma sahip olacağını söylüyor. Ayrıca kaynağa göre bu yıl gerçekten 128 GB iPhone 6 göreceğiz. 

1409036638_date-sortie-iphone-6-guide-utilisation.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.