Mobil

iPhone 6'nın safir ekranı okla vuruldu! Peki ya sonuç? [Video]

iPhone 6 daha satışa çıkmadan başına gelmeyen kalmadı. Önce bıçaklanan iPhone 6, daha sonra zımparalandı, yetmedi, ok atışıyla camı paramparça oldu.


iPhone 6 hakkında dedikodular hız kesmeden sürüyor. Son zamanlarda en fazla söylentiyi ekranıyla yaratan iPhone 6, gerçekten de safir ekranla mı karşımıza çıkacak şu an için bir şey söylemek zor. Her ne kadar pek çok test videosu şimdiden yayınlanmış olsa da, en net ve kesin halini elbette iPhone 6'yla karşılaştığımızda söyleyebileceğiz.

1406040368_img20140719193518.jpg

Geçtiğimiz günlerde iPhone 6'nın ekranı olduğu iddialı edilen panel üzerinde bıçakla deneme yapan test ekibinin görüntülerinden sonra şimdi de aynı test ekibi tarafından gerçekleştirilen yeni testte, ok ve yay kullanıldı. iPhone 6'nın olduğu iddia edilen safir panele kısa bir mesafeden atılan profesyonel ok ile test gerçekleşti. Elbette tahmin edilebileceği gibi sonuç safir panelin tuz buz olmasıyla sonuçlandı.

Aynı zamanda safir cam kullandığı için iPhone 6'nın ekranı çizik almaz sanılırken, zımpara uygulanan ekranda ağır tahribat oluştu. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.