Mobil

iPhone 6'nın Yeni Konsept Videosu Görenleri Kendine Hayran Bırakıyor

Bu iPhone 6 tasarımı çok konuşulacak!

iPhone 6'nın Yeni Konsept Videosu Görenleri Kendine Hayran Bırakıyor

Apple, iPhone 6'nın üretimine Haziran ayında hem Foxconn hemde Pegatro'da başlayacağını açıkladı. Tasarım konusunda Apple'ın sona yaklaştığı ve nihai ürüne karar verildiği ile ilgili bilgiler dolaşırken yeni bir iPhone 6 tasarımı beklentileri iyice arttırdı.

iPhone 6 tasarımlarının hepsinde çerçevesiz tasarımlar benimsenirken telefonun 6.00 mm civarlarında tasarlandığı dikkat çekiyor. Üreticilerin beklentileri hem arttırmak hemde nihai ürünle ilgili ön görüşleri almak için bu tarz tasarım çalışmalarını desteklediklerini biliyoruz. Bu destek ile yeni çıkartacakları ürünler ile ilgili daha fazla haber ve yazıda doğal olarak bizler tarafından yapılmakta. 

SET Solutions'ın geliştirdiği tasarımda iPhone 6 1920x1080p Full HD ekran 4,7 inç olarak tasarlanmış. 20 nanometre üretim sürecine göre tasarlanan 64 bit A8 işlemcisinden güç alan yeni iPhone 6'nın boyutları ise 132.7 x 65.2 x 6.0 mm olarak tasarlanmış. 

Yeni iPhone 6'nın tasarımı bu konsepte benzer mi bilinmez ama telefonun rekor sayılabilecek ölçüde ince olacağından emin olabiliriz. SET Solutions'ın tasarladığı konsepti gelin birlikte izleyelim. 

Tasarım konusunda sizin beklentileriniz neler?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.