3D Touch, ekrana üçüncü bir boyut eklemek demek.Parmağınızı telefona bastırabiliyorsunuz. Oyunlar açısından 3D Touch'tan çok iyi olacağını düşünüyorum,gerçek işlevini ortaya çıkarabilir.

Power safe mod hayat kurtarıyor!Kesinlikle kullanmalısınız:)Arka plandaki uygulamaları yavaşlatarak,telefonun sizden izinsiz bir işlem yapmasına izin vermeyerek ömrü uzatıyor.(en az 2 saat)Açmak için ekranın altındaki Ayarlar'a gitmeniz gerektiğini söyleyelim.

5MP'lik ön kamerasıyla flaşlı selfie'lerinizi çekebiliyorsunuz. İlginç olansa flaş için kullanılan rengin etrafınızdaki renklere göre denge sağlayacak doğru seviyede renkten oluşması.Özellikle selfie çekmekten hoşlanan ve ışık açısından şikayetçi olan bayanlar için bulunmaz nimet!

A9, geliştirilmiş M9 yardımcı işlemci gibi birkaç yükseltmeyle geliyor.Uygulamalar arasında geçiş, eskisinden daha da hızlı olmuş.Özellikle benim gibi oyun delisiyseniz ve birkaç programı aynı anda kullanıyorsanız hızına hayran kalacakssınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.