Mobil

iPhone 6S ve iPhone 6S Plus nerede tanıtılacak belli oldu!

Apple Flint Center'dan vazgeçiyor.

iPhone 6S ve iPhone 6S Plus nerede tanıtılacak belli oldu!

Apple, Eylül ayında yeni nesil iPhone 6S ve iPhone 6S Plus'ı tanıtacak. Henüz kesinleşen bir tarih yok ama söylentiye göre Apple 9 Eylül'de yeni telefonlarını tanıtacak. 

Apple geçtiğimiz yıl iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'ı Flint Center'da tanıtmıştı. Apple bu yıl için farklı bir arayışa giriyor ve söylentiye göre Bill Graham Civic Oditoryum merkezinde yeni nesil iPhone 6S ve iPhone 6S Plus'ı tanıtmaya hazırlanıyor.

Görgü tanıklarına göre Bill Graham Civic Oditoryum'da camlar kapatılmaya başlandı. Bunun yanında oldukça devasa jenaratörler de merkeze taşındı. En önemli gelişmelerden birisi ise Oditoryum'un çatısına kurulan bilboard oldu.

1440498446_bill-graham-civic-auditorium-1024x539-1.jpeg

Biz malesef orada olamayacağız; zira Apple sadece belli kişileri oraya davet ediyor. Ülkemizde "en çok satan telefon" ünvanına sahip olan bir firmanın ülkemiz pazarına daha fazla önem vermesi gerektiğine şiddetle inanıyorum. Bu işi layığıyla yapan kişiler Apple'dan bu bağlamda davet alabilirler ve biz iki tane tenis yazarından Apple etkinliğini takip etmek zorunda kalmayız...

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.