Mobil

iPhone 6S'de görmeyi beklediğimiz bu özellik gizemli Huawei telefonda da olacak!

Huawei'nin gizemli telefonunun adı ne olacak?

iPhone 6S'de görmeyi beklediğimiz bu özellik gizemli Huawei telefonda da olacak!

Twitter’da Evleaks takma adı ile şöhret olan Evan Blass, emekli olduğunu açıklamasına rağmen halen yeni cihazlar ile ilgili bilgileri sızdırmaya devam ediyor. Evan Blass, şimdi de Huawei’nin, 2 Eylül tarihinde IFA fuarında tanıtacağı geniş ekranlı gizemli akıllı telefonunu sızdırdı.

Evan Blass attığı tweette, Huawei’nin yeni telefonunun D serisi bir model olacağını ve iPhone 6S ile gelmesi beklenen Force Touch özelliğine sahip olacağını söyledi. Force Touch, Watch ve Macbook cihazlarında Apple tarafından benimsenen bir teknoloji ve dokunma gücüne göre farklı seçenekleri aktive etmenizi sağlıyor.

1439068874_new-large-screen-huawei-handset-coming-to-ifa.jpg

Force Touch özelliğinin iPhone 6S modellerinde en önemli yenilik olması bekleniyor ancak daha önce bu özelliği ZTE ilk olarak Axon Mini adlı telefonunda kullandı.

Huawei’nin geniş ekranlı telefonu için Twitter'da yapılmış çeşitli varsayımlar arasında, Huawei Mate 8, Huawei Mate 7+ ve Huawei Nexus 2015 gibi spekülasyonlar var. Peki sizce bu gizemli telefonun adı ne olabilir?

1439066807_cl4rl0uyaauk9g.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.