AG Drive bir çeşit yarış oyunu. Teknolojik uzay araşlarıyla yaptığınız yarışlarda, aracınızı virajlarda döndürmek için telefonu sağa veya sola çevirmeniz gerekmiyor. 3D Touch teknolojisini kullanarak, parmağınızı ne kadar bastırırsanız, araç o yöne o şiddette dönüyor. Oyun 10.49 TL’ye App Store’da yer alıyor.

Magic Piano ise Guitar Hero gibi bir müzik uygulaması. Notalar size hızlı bir şekilde geliyor ve onları yakalayarak doğru zamanda doğru tuşa basmanız gerekiyor. Eğer sert basarsanız nota sert, normal basarsanız ise nota normal çalıyor. Böylece tıpkı gerçek bir müzik aleti çalar gibi hissedebilirsiniz. Oyun ücretsiz olarak App Store’da yer alıyor.

Special Tactics Online, klasik bir savaş ve strateji oyunu. Oyunda başarılı olabilmek için tüm birliklerinizi verimli ve hızlı kullanmalısınız. 3D Touch teknolojisi ise bu oyunda size hız kazandırıyor. Birlikleri seçerken ekrana kuvvetli basarsanız, tüm birlikler seçiliyor. Böylece tek tek seçerek vakit kaybetmemiş oluyorsunuz.

Blobs Game, Arcade türünde bir oyun. Ekranda yer alan diğer ufak topları yani baloncukları yakalamaya çalışıyorsunuz. Eğer ekrana sert basarsanız, baloncuklar daha hızlı büyüyor, normal basarsanız ise normal hızda büyüyor. Blobs Game, yine ücretsiz oyunlardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.