Mobil

iPhone 7 göründü!

Apple'ın merakla beklenen akıllı telefonu iPhone 7'nin basın görselleri sızdırıldı.

iPhone 7 göründü!

Apple'ın Eylül ayında tanıtması beklenen yeni akıllı telefonu iPhone 7, her gün farklı bir sızıntı ile karşımıza çıkıyor. Her sızıntıda farklı bir özelliği ile ortaya çıkan akıllı telefon bu sefer basın görselleri ile göründü.

 

Sızdırılan görsellere yakından baktığımızda akıllı telefonun, iPhone 6s ile oldukça benzer bir kasaya sahip olduğunu görüyoruz. Bir kılıf firmasından sızdırılan görsellerde, anten çizgisinin kasanın üst tarafından dolandığını iPhone 6s'de olduğu gibi ortadan geçmediğini görebilirsiniz.

1463686480_iphone7-1.jpg

Görsellerdeki bir diğer göze çarpan nokta ise iPhone 7'de sürekli tartışmalara neden olan kulaklık girişiydi. Sızdırılan görsellere baktığımız zaman Apple'ın iPhone 7 modelinde 3.5 mm'lik kulaklık girişini kaldırdığını görüyoruz. Cihazın alt tarafında sadece lightning portu bulunuyor ve buda iPhone 7'nin kulaklık girişi olmadığı söylentilerini doğruluyor. 

 Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.