Mobil

iPhone 7 Plus'ın en gerçekçi konsept tasarımı! (Video)

Yayınlanan Apple iPhone 7 Plus konsept tasarımı, gerçeğine benziyor.


Apple’ın bu yıl tanıtacağı iPhone 7 modellerine ait teknik bilgi ve görsel sızıntılarının yanı sıra konsept tasarımlarda gelmeye devam ediyor.  Şimdiye kadar gelen bilgilere göre Apple bu yıl yine iki iPhone modeli tanıtacak ve bu modellerden iPhone 7 Plus olanı normal modele göre boyutunun yanısıra kamera yönünden farklı olacak. Apple’ın iPhone 7 Plus’da çift kamera kullanacağı yönünde iddialar var ve dün yayınladığımız bir haberde sızdırılan çift kamera modülünü göstermiştik.

1463990801_id5104351.jpg

YouTuber Jermaine Smnith  tarafından oluşturulan ilginç konsept video da söylentilere dayalı olarak telefonun nasıl görünebileceği hayal edilmiş. Son zamanlarda gerçekleşen sızıntılar, 5.5-inç iPhone 7 Plus’ın tasarımını ortaya koymuştu. 

İlginizi çekebilir>>>

Anten bantlarının azlığı ve yer değişikliği, çift objektif kamera modülü, 3.5mm jack eksikliği, USB Type-C, stereo hoparlörler ve diğer küçük detaylar bu konsept tasarımda görebilirsiniz.

Aşağıda yayınlanan iPhone 7 Plus konseptini inceleyebilirsiniz.


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.