iPhone 7 veya iPhone 7 Plus'tan en fazlasını almanızı sağlayacak ipuçları - Page 1

1. iPhone 7'yi tutarak uyandırın: iPhone 7, Apple'ın yayınlanmak üzere olan iOS 10 işletim sistemiyle gelecek. iOS 10'un en işe yarar yeni özelliklerinden bir tanesi ise, telefonu yerinden kaldırdığınızda otomatik olarak uyanması. Bu sayede iPhone 7'yi elinize aldığınızda hemen uyarılarınıza bakabiliyor veya kilidi açabiliyorsunuz.

iPhone 7 veya iPhone 7 Plus'tan en fazlasını almanızı sağlayacak ipuçları - Page 2

2. iPhone 7'niz sudan hasar görmesin: Suya düşmüş bir telefonu çalıştırmanız, onu bir daha hiç açamamanız anlamına gelebilir. Buna engel olmak isteyen iPhone 7, telefon içerisinde nem algılandığında sizi uyarıyor. Bu uyarıyı görürseniz, Lightning portuna bağlı olan her şeyi çıkartın ve telefonunuz tamamen kuruyana kadar kapalı tutun. Elbette iPhone 7 su geçirmezlik özelliğine sahip olduğundan, onu suya düşürmeniz halinde korkmanıza gerek yok.

iPhone 7 veya iPhone 7 Plus'tan en fazlasını almanızı sağlayacak ipuçları - Page 3

3. Kilitli iPhone'da kamerayı açın: Kusursuz anı yakalamak istediğinizde, iPhone 7 kilitliyken, parmağınızı kilit ekranında kaydırarak kamerayı açabilirsiniz. Merak etmeyin, kamerayı bu şekilde açtığınızda galerinizdeki fotoğraflar ve diğer uygulamalara erişime izin verilmiyor.

iPhone 7 veya iPhone 7 Plus'tan en fazlasını almanızı sağlayacak ipuçları - Page 4

4. Home düğmesini kişiselleştirin: Yeni home düğmesi basınca duyarlı olduğu gibi, ona bastığınızda parmağınıza titreşim vererek geri bildirim sağlıyor. En iyisi ise Home düğmesini dilediğiniz gibi kişiselleştirebilmeniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.