iPhone 7, yüzünde patladı!

Galaxy Note 7 patlama olayından sonra şimdi de iPhone 7 patladı. Kullanıcının yüzünde patlayan iPhone 7'nin son hali bu videoda!

iPhone 7, yüzünde patladı!

Patlama olaylarından dolayı Samsung'u büyük zarara sokan Galaxy Note 7, teknoloji dünyasını uzun süredir meşgul ediyordu. Samsung'un mobil pazarda en büyük rakibi Apple ise patlama olaylarından satış açısından olumu etkilenmişti. Anack Apple'ın çiçeği burnunda cihazı iPhone 7, ilk patlama haberi ile bugün sarsıldı!

Galaxy Note 7'nin şarjdayken patlamasına alışmıştık ancak iPhone 7'nin patlaması hayati önem taşıyor. Çin'de yaşanan patlama olayında iPhone 7 32 GB Rose Gold, kullanıcısının yüzünde patladı. Elmacık kemiği, eli ve yüzünün bir bölümü hasar alan kullanıcı, olaydan sonra patlayan iPhone 7'nin videosunu YouTube'a yükledi.

iPhone 7'nin şimdilik neden patladığı bilinmiyor. Olayın ayrıntıları ise henüz paylaşılmadı. Ancak akla ilk gelen şey; iPhone 7'nin yan sanayi bir şarj cihazı ile kullanılmış olması oluyor. Bakalım ilerleyen günlerde konuyla ilgili Apple tarafından bir açıklama yapılacak mı?