Mobil

iPhone 7s Plus canlı görüntülendi

Apple'ın iPhone 8 ile birlikte tanıtacağı iPhone 7s Plus'ın canlı görüntüleri yayınlandı.

iPhone 7s Plus canlı görüntülendi

Muhtemelen Apple'ın yeni iPhone'larının resmi tanıtımı yaklaşık bir ay kadar uzakta. Sızdırılmış bilgi ve görüntüler bulmaca eklemeye devam ediyor ve bu yüzden tanıtıma kadar bir çok sızıntı görsel ve bilgi göreceğiz.

Şimdiye kadar Apple’ın oldukça etkileyici özelliklere ve farklı tasarıma sahip olacağı iddia edilen iPhone 8 modeli ile sızıntılar görmüştük. Şimdi de iPhone 7s Plus’ın prototip birimi canlı olarak kameralara yakalanmış gibi görünüyor . Apple'ın Eylül ayında duyuracağı akıllı telefonlardan birisi olan iPhone 7s Plus, "standart" alüminyum yerine bir cam arka tasarıma sahip. Amiral gemisinin ön tarafına baktığımızda da, iPhone 7s Plus'ın genel tasarımı, mevcut modelden çok farklı değil.

Cam arka, iPhone 7s ve iPhone 7s Plus'ın, telefonlarını şarj etmek için bir Lihtning kablosu yerine bir şarj cihazı yastığı kullanmasına izin verecek olmasını gösterebilir. Cam arka tasarım, bu yeni kablosuz endüktif şarjın pil kapağına delik açılmasına gerek kalmadan yapılmasına yardımcı olacak şekilde düzenlenmiştir. Bununla birlikte, cam gövdesi geleneksel alüminyumdan daha az ısı harcarken verimli olduğundan, Apple'ın 3D Touch sensörünü korumak için bir grafit tabakası şeklinde yeni bir bileşen eklemesi bekleniyor.

İyi haber, sinyalin parazitlenmeden camdan içeri girmesinden dolayı, iPhone'ları tanımayı kolaylaştıran şeylerden biri olan anten bantları yaklaşmakta olan iPhone 7s Plus'tan çıkarılmış.

Apple'ın iPhone 7s, iPhone 7s Plus ve iPhone 8'i Eylül'de ilan etmesi bekleniyor ancak sonuncusu en azından Ekim ayına kadar pazarda olmayabilir.

Aşağıda ve sonraki sayfalarda sızdırılan görselleri inceleyebilirsiniz.

1501953669_iphone-7s-2.jpg
1501953687_iphone-7s.jpg
1501953698_iphone-7s-1.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.