Peki o gece tanıtılıp tamamen iPhone X’in gölgesinde kalan iPhone 8 nasıl bir satış başarısı gösterecek? İşte teknoloji tutkunları şimdi bu sorunun yanıtını arıyor. Zira iPhone 8 almamak için birçok neden var.

Kablosuz şarj özelliği
iPhone kullanıcılarının senelerdir gıpta ettikleri bir özellik vardı. Evet, kablosuz şarj özelliği. Apple kablosuz şarj teknolojisini Apple Watch ile güncel bir şekilde kullanmaya başlamıştı. Fakat Cupertino merkezli şirket bu teknolojiyi iPhone modellerine taşımadı.

Samsung ve LG gibi akıllı telefon pazarının önde gelen isimleri üst segment modellerinde kablosuz şarj özelliğine sıklıkla yer vermelerine karşın Apple bu konuda hep ikinci planda kaldı.

Nihayet bu sene tanıtılan yeni iPhone modelleriyle kablosuz şarj özelliği de gelmiş oldu. İlla da iPhone kullanıcağım ve kablosuz şarj özelliği de olmalı diyorsanız, iPhone 8 sizin için makul bir seçenek olabilir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.