Mobil

iPhone 8 böyle görünecek (Video)

Merakla beklenen iPhone 8'in, son sızıntılara göre final tasarımı netleştirildi. İşte karşınızda iPhone 8'in gerçeğe en yakın kaliteli maketi.

iPhone 8 böyle görünecek (Video)

Apple'ın bu yıl iPhone 8 ile komple ekran tasarımına geçeceği artık kesinleşmiş bir şey. Ancak buna rağmen sızıntılarada bazı tutarsızlıklar olmuştu. Çoğu sızıntıda Touch ID'nin arka bölümüne konumlandırılması büyük tartışma yaratmıştı.

Son 3-4 haftadır gelen sızıntılar doğrultusunda; Apple'ın Touch ID'yi ekran yüzeyine entegre etmeyi başardığını gördük. Şimdi de bu sızıntılar ile iPhone 8'in gerçeğe en yakın maketi hazırlandı.

iPhone 8 maketine baktığımızda; AR destekli dikine konumlandırılmış çift kamera kurulumu ve ön bölümde yer alan biyometrik yüz tanımlama sisteminde kullanılacak iki adet ön kameranın yer aldığını görüyoruz.

Söylenene göre bu ön kamera tam 4K çözünürlüğünde 60 FPS hızında videolar çekebilecek. 4K/60 FPS videoyu şu ana kadar üretilen telefonların arka kameralarının bile çekmediğini belirtelim.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.