Mobil

iPhone 8 montaj hattında görüntülendi! (Video)

Apple'ın iPhone 8 üretim hattaında çekildği iddia edilen video görüntüler yayınlandı.

iPhone 8 montaj hattında görüntülendi! (Video)

Apple ve Çin'deki üretim ortaklarının fabrika işçilerine bazı gaddar kurallara sahip oldukları için çalışanlar tarafından üretim hatlarından herhangi bir sızıntı yapılamıyor. İçeri giren ve çıkan insanlar bir metal detektöründen geçerken, gelecekteki bir iPhone'u cebe koymaya çalışanları kameralar takip ediyor ve üretim tesislerinde kişisel telefonlar ve kameralara kesinlikle izin verilmiyor. 

İşte bu nedenle, iPhone 8 üretim hattını gösterdiği iddia edilen iki videonun yayınlanmasını biraz tuhaf buluyoruz. 

Her iki videoda telefonun montajı sırasında bir noktada telefonların arka panellerini gösteriyor. Bir videoda, metal kasaların işçiler tarafından dikkatle cilalanmakta olduğunu görüyoruz. İkinci sırada, birkaç düzinelerce parlak gümüş arka panel asılı duruyor. 

Ayrıca bu videoları kim alıyorsa gerçekten kendilerini gizlemeye çalışmadığı açık. İkinci videoda, başkasının aktif bir akıllı telefonu taşıyarak çekim yaptığını görüyoruz. Açıkçası, Apple'ın imalat hatlarında tur atan bir grup yabancılar var. 

Aşağıda videoları izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.